fbpx

Sklep internetowy z przędzą włoską na cewkach

      Knitsolution.pl to miejsce, w którym możesz znaleźć przędze stokową włoską. Ją można stosować  do robienia na maszynach dziewiarskich oraz  na drutach. 

SKĄD POCHODZĄ MOJE PRZĘDZE

         Przędzę pobieramy bezpośrednio od firm dziewiarskich, które po sezonie produkcyjnym sprzedają nieużywane zapasy.

     Przędza zmienia się od czasu do czasu w zależności od tego, co zostało wykonane w ostatim sezonie mody. Wielkie firmy nie mają własnych firm produkcyjnych, ale zlecają pracę firmom, które zajmują się wszystkimi etapami od zakupu przędzy do pakowania gotowej odzieży.  Firmy te kupują przędzę, dostarczają ją do firm tkackich, które przynoszą dzianiny i pozostałą przędzę, a następnie arkusze są wysyłane do firmy pakującej, która prasuje, tnie, szyje czeki i pakuje gotową odzież. W tym momencie odzież jest wysyłana do firmy macierzystej, która posiada markę, która sprawdza próbki otrzymanej odzieży i dystrybuuje je do sklepów.

     Bawełna, merynos, alpaka, jedwab, kaszmir i inne naturalne przędzy mają bardzo wysokie ceny hurtowe na gotową odzież, co jest w stanie utrzymać tylko firma znanej marki i przekazać klientowi.
      Resztki tych procesów nie byłyby przydatne dla producentów dzianin, dlatego je sprzedają.  

 

      Odwijamy przędzę na oddzielne cewki. Darmowa konsultacja i pomóc w doborze przędzy  przez formularz kontaktowy oraz  facebook messenger.

 

Zapraszamy!

 
Scroll to Top