Włóczka merynos, kaszmir TOPIC brudny róż, 100 g

28,00  /100 g


Włóczka merynos, kaszmir  TOPIC brudny róż

Producent: Filati Riccio s.r.l.

Kraj: Włochy

Skład: Merynos 65%, kaszmir 5%, MD 20%, PA 10%

Długość nici:  280 m / 100 gr

Kolor:  brudny róż


Dostępność: 22 w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włóczka merynos, kaszmir TOPIC brudny róż

Miękka, bardzo delikatna włóczka z mieszanki wełny merynosa i kroplą kaszmiru. Włóczka wełniana jest owijana 2 cienkimi niteczkami z modalu i poliamudu.

Próbka zrobiona na drutach 3,5 mm w 1 nić


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.


Masz pytanie?

Kolor

Odcienie różu

Skład

Kaszmir, Merynos, wełna owcza

Scroll to Top