Włóczka wiskoza z merynosem ALIOTH morski, 170 g

18,00  /170 g


Włóczka wiskoza z merynosem ALIOTH morski

Producent: E. Miroglio SRL

Kraj: Włochy

Skład: Wiskoza 65%, merynos 26%, poliamid 9%

Długość nici: 2/50 (2500 metrów/100 gram)

Kolor: morski


Dostępność: 2 w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włóczka wiskoza z merynosem ALIOTH morski

Mieszanka z wiskozy, merynosa i poliamidy. Przędza ma szlachetny połysk.


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.


Masz pytanie?

Kolor

Odcienie niebieskiego

Skład

Merynos, wełna owcza

Scroll to Top