Włoczka lniana FIANDRE woskowy, 100 g

11,00  /100 g


Włoczka lniana FIANDRE woskowy

Producent: Filati Riccio  SRL

Kraj: Włochy

Skład: 50% Len 50% Poliamid

Długość nici: 2/28 (1400 metrów/100 gram)

Kolor: woskowy


Dostępność: 1 w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włoczka lniana FIANDRE woskowy

Len jest unikalnym materiałem o bardzo gładkiej powierzchni z matowym połyskiem. Produkty lniane dobrze wchłaniają wilgoć, szybko schną, nie siadają i nie rozciągają się. Najbardziej „oddychająca” przędza. Len jest kilkakrotnie mocniejsza niż bawełna, więc ubrania wykonane z tego materiału mogą trwać długo.

Dzięki poliamidowi przędza szybko schnie i prawie się nie gniecie.


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.


Masz pytanie?

Kolor

Odcienie zieleni

Skład

Len

Scroll to Top