Włóczka merynos, alpaka, kaszmir SUNRISE szary melanż, 100 g

42,00  / 100 g


Włóczka merynos, alpaka, kaszmir SUNRISE szary melanż, 100 g

Producent: MANIFATTURA SESIA S.R.L.

Kraj: Włochy

Skład: merynos 44% alpaka 30% kaszmir 14%  PA 11%

Długość nici: 780 m/100 g

Druty: numer 3-4

Kolor: jasno szary melanż


Brak w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włóczka merynos, alpaka, kaszmir SUNRISE szary melanż, 100 g

Cieniutka, włochata nitka miła w dotyku, ciepła. Nie gryzie.

 


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Cewki można znaleźć tutaj – https://knitsolution.pl/akcesoria/cewka-papierowa/

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.


Masz pytanie?

Kolor

Odcienie szarości i srebra

Skład

Alpaka, Kaszmir, Merynos, wełna owcza

Scroll to Top