Włóczka kaszmir 70% jedwab 30% ROYAL turkus, 100 g

124,00  /100 g


Włóczka ROYAL kaszmir 70% jedwab 30% turkus

Producent: Lora Piana

Kraj: Włochy

Skład: kaszmir 70%  jedwab 30%

Długość nici: 2/58 czyli 2900 m/100 g

Kolor: turkus


Dostępność: 1 w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włóczka kaszmir 70% jedwab 30% turkus, 100 g


Luksusowa mieszanka kaszmiru z jedwabiem.

Miękka, miła w dotyku, z szlachetnym połyskiem.


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Cewki można znaleźć tutaj – https://knitsolution.pl/akcesoria/cewka-papierowa/

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.

Kolor

Odcienie niebieskiego

Skład

Jedwab, Kaszmir

Może spodoba się również…

Scroll to Top