Włoczka bawełna GALASSIA łososiowy, 100 g

10,00  /100 g


Włoczka bawełna GALASSIA łososiowy

Producent: Filartex S.p.a.

Kraj: Włochy

Skład: 100% Bawełna

Długość nici: 30/2 (1500 м / 100 гр)

Kolor: łososiowy


 

Brak w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włoczka bawełna GALASSIA łososiowy

Bawełna jest gładka, ma miękki połysk i gładką, niestrzępiącą się strukturę. Produkty z przędzy czesanej są odporne na zużycie, oddychające, odporne na mechacenie.


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.


Masz pytanie?

Kolor

Odcienie pomarańczowego, Odcienie różu

Skład

Bawełna

Scroll to Top