Włóczka wełna jagnięca 100% LAMBSWOOL antracyt

28,00  /100 g


Włóczka wełna jagnięca 100% LAMBSWOOL antracyt

Producent: Z. Hinchliffe & Sons

Kraj: Wielka Brytania

Skład: Wełna jagnięca 100%

Długość nici:  1380 m / 100 gr

Kolor: antracyt

Druty: 3-3,5 (w 3 nici)


Dostępność: 33 w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włóczka wełna jagnięca 100% LAMBSWOOL antracyt

Znana wełna owcza Lambswool w kolorze antracyt.
To miękka wełna która jest uzyskiwana przy pierwszym strzyżeniu jagnięca, zwykle w wieku około sześciu lub siedmiu miesięcy.
Wełna najwyższej jakości.
Na cewce jest sztywna, bardzo parafinowana, może mieć nieprzyjemny zapach
Po praniu staje się miękka, z lekkim meszkiem. Zapach też znika po praniu.
Idealnie nadaje się do żakardu.

Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.


Masz pytanie?

Kolor

Czerń, Odcienie szarości i srebra

Skład

Merynos, wełna owcza

Scroll to Top