Włóczka wełna 60% jedwab 15% PL 25% TWEED SETA light camel

19,00  /100 g


Włóczka wełna 60% jedwab 15% PL 25% TWEED SETA light camel

Producent: Filosophi s.r.l.

Kraj: Włochy

Skład: wełna 60% jedwab 15%  poliester 25%

Długość nici:  333 m / 100 gr

Kolor: light camel

Druty: 3,5-4


Brak w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włóczka wełna 60% jedwab 15% PL 25% TWEED SETA light camel

Tweed w naturalnych kolorach. Nie gryzie, ekonomiczny.


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.


Masz pytanie?

Kolor

Odcienie brązu i beżu

Skład

Jedwab, Merynos, wełna owcza

Scroll to Top