Włóczka tweed LANA SETA żółty, 100 g

42,00  /100 g


Włóczka tweed LANA SETA żółty

 

Producent: Filati Buratti S.r.L.

Kraj: Włochy

Skład: 70% merynos 30% jedwab

Długość nici: 270 m / 100 g

Druty: numer 4-6

Kolor: żółty


Dostępność: 4 w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włóczka tweed LANA SETA żółty

Włóczka tweed LANA SETA beżowy o składzie 70% merynos extrafine i 30% jedwab

„Extrafine” to grubość włókien wełny z których jest wytworzona włóczka ( o średnicy 19,5 mikrometry)

 

 


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Cewki można znaleźć tu   https://knitsolution.pl/akcesoria/cewka-papierowa/

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.


Masz pytanie?


Masz pytanie?

Kolor

Odcienie żółtego, Wielokolorowy

Skład

Jedwab, Merynos, wełna owcza

Scroll to Top