Włóczka tweed LANA SETA zielony, 100 g

28,00  /100 g


Włóczka tweed LANA SETA zielony

 

Producent: Newmill spa

Kraj: Włochy

Skład: 80% wełna 10% jedwab i 10% PA

Długość nici: 400 m / 100 g

Druty: numer 4-5

Kolor: zielony


Dostępność: 24 w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
SKU: lana-seta-zielony Kategoria: Tagi: , , , ,

Włóczka tweed LANA SETA zielony

Włóczka tweed LANA SETA w kolorze fuksja o składzie 80%  wełna 10% jedwab i 10% PA

Miękka, po praniu nie kosi

 

 


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Cewki można znaleźć tu   https://knitsolution.pl/akcesoria/cewka-papierowa/

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.


Masz pytanie?


Masz pytanie?

Kolor

Odcienie zieleni

Skład

Jedwab, Merynos, wełna owcza

Scroll to Top