Włóczka len 100% VENTOLINO cielisty, 100 g

18,00  /100 g


Włóczka len 100% VENTOLINO cielisty, 100 g

Producent:  CFT S.r.l.

Kraj: Włóchy

Skład: 100% len

Długość nici: 2000 m/100 g

Druty: w 4 nitki –  nr.3

Kolor: cielisty


Dostępność: 16 w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włóczka len 100% VENTOLINO cielisty, 100 g


Włóczka len 100% VENTOLINO cielisty – włóczki lniane są trwałe, dają uczucie chłodzenia. Mają subtelny połysk i klasyczny wygląd, są gładkie i dobrze się układają. Przędza z lnu to bardzo dobry wybór na letnie dzianiny.  Po praniu lniana dzianina staje się bardziej miękka i przyjemna dla skóry.


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Cewki można znaleźć tutaj – https://knitsolution.pl/akcesoria/cewka-papierowa/

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.

Kolor

Odcienie brązu i beżu

Skład

Len

Może spodoba się również…

Scroll to Top