Włóczka len bawełna ALASKA róż, 240 g

40,00  /250 g


Włóczka len bawełna ALASKA róż

Producent: Emilcotoni SPA

Kraj: Włochy

Skład: Len 60% bawełna 40%

Długość nici: 2400 metrów/100 gram

Kolor: róż


Brak w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włóczka len bawełna ALASKA róż

Włóczka skręcona z dwóch letnich włókien – lnu i bawełny. Ma lekki szlachetny połysk.

Włóczka nadaje się na letnie dzianiny.

Próbka zrobiona w 6 nitek na drutach numer 3.


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.


Masz pytanie?

Kolor

Odcienie różu

Skład

Bawełna, Len

Scroll to Top