Włóczka CASH SETA kaszmir 50% jedwab 50% lawenda, 50 g

40,00  /50 g


Włóczka CASH SETA kaszmir 50% jedwab 50% lawenda, 50 g

Producent: Filati Biagioli Modesto

Kraj: Włochy

Skład: kaszmir 50%  jedwab 50%

Długość nici: 650 m/50 g

Druty:   w 2 nitki – druty nr.3

w 3 nitki – druty nr. 4

Kolor: lawenda


Brak w magazynie

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń

Włóczka CASH SETA kaszmir 50% jedwab 50% lawenda, 50 g


Luksusowa mieszanka kaszmiru z jedwabiem.

Miękka, miła w dotyku, z szlachetnym połyskiem.


Włóczka jest parafinowana, aby ułatwić proces dziania. Parafin usuwa się praniem. Przed rozpoczęciem pracy koniecznie robienie i pranie próbki! Po praniu włóczka bardzo się zmienia, zwłaszcza wełniana.

Przy zakupie 1 rodzaju włóczki więcej niż jedna sztuka (100 g włóczki na cewce) włóczka zostanie nawinięta na 1 szpulę.(Przykład – kupujesz 4 sztuki i otrzymujesz 1 cewkę na której będzie nawinięto 400 g włóczki)

Cewki można znaleźć tutaj – https://knitsolution.pl/akcesoria/cewka-papierowa/

Informujemy że wykonujemy usługę nawijania przędzy na oddzielne cewki. Na przykład kupujesz 600 gramów przędzy i planujesz zrobić  dzianinę z 3 nici. W komentarzu do zamówienia określ, na ile cewek ma być rozwinięta przędza. Usługa darmowa, jedynie do opłaty jest koszt samej cewki ( 1 szt. – 1 zł można dodać do zamówienia na stronie koszyka). 1 cewka jest już wliczona w koszt przędzy.


UWAGA: Informujemy, że produkty – zwłaszcza kolor – w poszczególnych partiach mogą się od siebie różnić. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości w zależności od indywidualnych ustawień monitora oraz aktualnych partii produktowych – nie jest to podstawą do reklamacji.

Kolor

Odcienie fioletu

Skład

Jedwab, Kaszmir

Może spodoba się również…

Scroll to Top